Tarsus Belediye Bütçesi 1 milyar 139 milyon

Tarsus Belediyesi'nin 2023 Mali Yılı Bütçe ve Performans Programı, Belediye Meclis Toplantısında görüşülerek 1 milyar 139 milyon 498 bin TL'lik 2023 yılı bütçesi oy çokluğuyla kabul edildi.

Tarsus Belediye Bütçesi  1 milyar 139 milyon

Meclis toplantısında konuşan Başkan Bozdoğan, "Tarsus Belediyesi kendi ayakları üzerinde durabilen bir belediyedir, bundan hiç şüpheniz olmasın. Tarsus'a ve Tarsus'umuzda yaşayan vatandaşlarımıza en güzel hizmeti hep birlikte üreteceğiz.  Bugün çok önemli bir gündü. Bütçemiz tüm Tarsus'a, hepimize hayırlı uğurlu olsun. "dedi.

Tarsus Belediye Meclisi, 2023 mali yılı bütçesini kabul ettiği Ekim Ayı ikinci toplantısını Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirdi. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan'ın Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıda Tarsus Belediyesi'nin 1 milyar 139 milyon 498 bin TL'lik 2023 Mali yılı bütçesi oy çokluğuyla kabul edildi. Yatırım Yılı projeleri ile ön plana çıkan Tarsus Belediyesi'nin yatırıma ayırdığı bütçe de geçtiğimiz yıla oranla artışa geçti. Başkan Bozdoğan, Tarsus Belediyesi'nin yatırım ve hizmet için yapılacak borçların altından kalkabilecek güçlü bir belediye olduğunu bir kez daha vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER