Fuhuş İçin Kartvizitini Dağıttı

Konya'da 26 yaşındaki kadın fuhuş yapmak amacıyla bastırdığı kartvizitleri sokaklarda bırakırken yakalandı.

Fuhuş İçin Kartvizitini Dağıttı

Konya'da oturan 26 yaşındaki H.A., üzerinde telefon numarası bulunan kartvizitleri fuhuş yapmak amacıyla sokaklarda çeşitli yerlere ve otomobillere bırakırken suç üstü yakalandı. Kadının üzerinde 500 kartvizit ele geçirildiği belirtildi.

POLİS, 6 AYLIK ÇALIŞMALARINI DERİNLEŞTİRDİ

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, kentte sokaklara fuhuş yapmak amacıyla üzerinde telefon numarası bulunan kartvizitleri çeşitli yerlere bırakan kişiler üzerine 6 aydan bu yana sürdürdüğü çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Ekipler, dün öğle saatlerinde merkez Meram İlçesi Şükran Mahallesi'nde üzerinde farklı kadın isimleri ve telefon numarası yazılı kartvizitleri atan H.A.'ı suçüstü yakaladı. H.A.'ın üzerinde 500 kartvizit bulundu.

"MÜŞTERİ BULABİLMEK İÇİN KARTVİZİTİMİ DAĞITTIM"

'Fuhuş yapmak' suçundan poliste kaydı bulunan H.A. , polise verdiği ilk ifadesinde, "Bastırdığım kartvizitleri dağıtan arkadaşlarımı polis yakaladı ve tutuklandı. Arkadaşlarım tutuklandığı için müşteri bulabilmek için kendi kartvizitlerimi, kendim dağıtmaya karar verdim" dediği öbelirtildi.

H.A., yapılan sorgulama ardından sağlık kontrolünden geçirildikten sonra 'Fuhuşa kolaylaştırmak, fuhuşa aracılık etmek' suçundan adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30