Bozdoğan, Tüm personeliyle bayramlaştı

Tarsus Belediye Başkanı Dr Haluk Bozdoğan, Kurban Bayramı nedeniyle tüm personeliyle bayramlaştı.

Bozdoğan, Tüm personeliyle bayramlaştı

BAŞKAN BOZDOĞAN, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

"ELİNİZ, DİLİNİZ, YÜREĞİNİZ TEMİZ OLDUĞU SÜRECE SİZİN YANINIZDAYIM"

Belediye personeli ile bayramlaşan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, "Eliniz temiz, diliniz temiz, yüreğiniz tertemiz olduğu sürece her zaman sizlerin yanındayım" dedi.

Belediye personeli ile bayramlaşma

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı.

Her personele karanfil veren, tek tek bayram tebriklerini ileten Bozdoğan, bayramlaşmanın ardından personele hitap etti.

Birlikte olmanın en güzel günlerinden biri bayramlar

Bozdoğan, "Dayanışmanın belki de paylaşmanın, birlikte olmanın en güzel günlerinden biri bayramlar. Sizler bunu fazlasıyla hak eden insanlarsınız. Alın terini, emeğini veren insanlarsınız. Kolay değil, 400 bin nüfuslu bir kentte kısıtlı bir personelle büyük işler yapmaya çalışıyorsunuz. Bu önümüzdeki haftalarda en az 30 eleman daha size göndereceğim. Özellikle park ve bahçeler ile temizlik konusunda size destek olacak. Eliniz temiz, diliniz temiz, yüreğiniz tertemiz olduğu sürece her zaman sizlerin yanındayım. Mübarek bayramınız kutlu olsun. İnşallah iyi dinlenir, istirahat eder güzel günler geçirirsiniz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2021, 04:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER