Mersin'de Teröristler vatandaşları diri diri yakmak istedi

Mersin'de gözü dönmüş terör örgütü yandaşları, bir marketi, içinde müşteriler varken yaktı. Dehşet anları güvenlik kameralarına işte böyle yansıdı.

Mersin'de Teröristler vatandaşları diri diri yakmak istedi

Gözü dönmüş terör örgütü yandaşları bu kez Mersin'de bir marketi içinde müşteriler varken yaktı. Marketin güvenlik kameraları saniye saniye olayı kaydederken, marketin içinde bulunan iki çocuğun yaşadığı korku içinde birbirlerine sarıldıkları görülüyor.

Mersin'de bir marketin güvenlik kameraları alışveriş yapan müşterileri görüntülüyor. İş yeri önünde, birden beliren yüzleri maskeli grup, ellerindeki molotof bombaları ile markete saldırıyor.

Müşteriler ve market çalışanları, korku ve panik içinde arka tarafa kaçıyor. Kamera, bir babanın çocuğunun elinden tutarak alevlerden kaçmasını görüntülüyor. Teröristlerden biri, elindeki benzin bidonunu etrafa dökerek içeri giriyor.

Gözü dönmüş hainler, arkadaşlarına da molotof atıyor. Market alevler içerisinde kalırken, iki çocuk bir sütunun arkasında saklanmaya çalışıyor.

Çocuklar, korku ve çaresizlikle birbirlerine sarılıyor. Market çalışanlarından biri, yangın söndürme tüpü ile alevlere müdahale ediyor ancak başaramıyor. Dumanların kapladığı markette korkulan olmadı.

Zamanında yapılan müdahale ile içeride kalanlar kurtarıldı. Görüntüleri inceleyen polis, zanlıları tek tek belirledi. Yapılan operasyonla yakalanan iki kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi. Diğer zanlılar ise aranıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30