Tümamiral otoparkta kavga etti!

Küfürleşmeyle başlayan kavga...

Tümamiral otoparkta kavga etti!


Emekli Tümamiral İlker G., 16 Ağustos 2012 tarihinde Ankara’daki bir otoparkta, boşanma davasında eski eşi SunahanımG. lehine ifade veren ve üye oldukları kooperatif nedeniyle davalık olduğu İsmail Ç. ile karşılaşmış, ikili arasında başlayan tartışma yumruklu kavgaya dönüşmüştü.

 Video için tıklayınız...

Olay sonrasında hemburnunda küçük çapta kırıklar tespit edilen İlker Paşa, hemde yumruk yumruğa kavga ettiği İsmail Ç. birbirlerinden şikâyetçi olmuşlardı. Olayla ilgili olarak savcılığın hazırladığı iddianamede, İlker Paşa’nın saldırı sonrası çekilmiş 40’a yakın fotoğrafı da yer aldı. Sedye üzerinde yatan İlker G.’nin yüzünde şişlik,morluklar ve burnunda sargı olduğu görülüyor.

Hem İlker G.’nin hemde kavga ettiği İsmail Ç.’nin adının “Müşteki-şüpheli” yani hemmağdur hemsanık olarak yer aldığı iddianameye göre ikili arasındaki olay şöyle gelişti: İsmail Ç., İlker G.’ye “Ulan sen ne biçimtümamiralsin e..k. Senin canına okuyacağım” diyerek, hakaret ve tehdit etti. İlker G.’ de İsmail Ç.’ye, “Senin sülaleni .... ederim” diyerek hakaret etti. Daha sonra birbirlerini darp eden ikilinin vücutlarında kemik kırığı oluştuğu öğrenildi.

İddianamede, İlker Paşa’nın ve İsmail Ç.’nin, 5-7 yıl hapis cezasıyla yargılanmaları talep edildi. Davanın ilk duruşması, 16 Ocak 2013 günü Ankara 9. Asliye CezaMahkemesi’nde görülecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30