Yenişehir'de Bayram Şekeri Dağıttı

Korona virüs tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramını evlerinde geçiren çocuklara, Yenişehir belediyesi bayram şekeri dağıtarak, bayram sevinci yaşattı.  

Yenişehir'de Bayram Şekeri Dağıttı

Üç günlük Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle vatandaşlar bayramlarını evlerinde geçirmek zorunda kaldılar..

Yenişehir Belediyesi ise evlerinde kalan çocukları unutmayarak, onlara şeker ikram etti. Yenişehir Belediyesi Sosyal Hizmet Ekipleri ‘Bu gün bayram’ şarkısı eşliğinde mahallele mahalle,  kapı kapı dolaşarak çocukların bayramını kutladı. Şeker ve boyama kitabı hediye ettiler. Şeker ve boyama kitaplarını alan çocukların mutluluğu ise gözlerinden okundu.

Çocukları bir nebze olsun mutlu etmek istediklerini söyleyen Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit,

“ Bu bayram evlerimizdeyiz, ama en güzel bayramları çocuklarımızın mutluluğunda ve gülen gözlerinde yaşıyoruz. Korona virüs nedeniyle evlerinde kalan çocukların bayram şekerlerini ve boyama kitaplarını evlerine götürdük. Amacımız onları bir nebze olsun mutlu etmekti, onlar da çok mutlu oldular. Umuyoruz ki gelecek güzel bayramlarda çocuklarımızla birlikte sokaklarda bayramlarımızı en güzel şekilde kutlarız.” İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner30