Bir garip kurtarma vakası!

Kullandığı otomobiliyle kaza yapıp hafif yaralanan sürücü, polislerce alınan bıçağının geri verilmemesini gerekçe göstererek otomobili terk etmeyince, biber gazlı müdahaleyle çıkartılıp gözaltına alındı

Bir garip kurtarma vakası!
Ankara'da, kullandığı otomobilin trafik lambası ile süs havuzuna çarpması sonucu yaralanan sürücü, aracında bulunan ve polislerce muhafazaya alınan bıçağının geri verilmemesini gerekçe göstererek otomobili terk etmeyince, biber gazlı müdahaleyle çıkartıldı ve gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Fatih Demiralan'ın (28) kullandığı 06 E 8013 plakalı otomobil, Etlik Kasalar Kavşağı'nda önce trafik lambasına ardından da süs havuzuna çarptı.

Kaza nedeniyle LPG sızdıran otomobil ve yaralanan sürücü için olay yerine, itfaiye, polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi.

Bu arada polis, olay yerinde buldukları ''sallama'' tabir edilen bıçağı muhafazaya aldı. Polis, tedavi olması için sürücüyü araçtan çıkarmak istedi. Sürücü Demiralan, polislerce alınan bıçağının geri verilmemesini gerekçe göstererek otomobili terk etmedi. Polisin uzun süre ikna etmeye çalıştığı sürücüden olumlu yanıt alınamayınca biber gazıyla müdahale edildi.

Polisin, aracından çıkarıp gözaltına aldığı sürücü Demiralan, 112 Acil Servis ekiplerinin müdahalesinin ardından Etlik Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30