Adana'da iğrenç olay!'

13 yaşındaki kız, 11 kişinin sürekli tecavüzüne uğradı, 30 lira karşılığında otoyolda pazarlandı

Adana'da iğrenç olay!'

ADANA'da 2 yıl önce ilköğretim 8'inci sınıfa giderken sevgilisi 18 yaşındaki Y.A. uğruna evden kaçan 15 yaşındaki E.E.'ye iddiaya göre, 11 kişi devamlı tecavüz etti, 2 kadın ise 30 liraya otoyolda erkeklere pazarladı. 2'si kadın 12 kişi yakalanırken, 1 kişi ise aranıyor.

Fatih Mahallesi'nde oturan E.E.'nin annesi Z.K. ile babası M.E. geçimsizlik nedeniyle boşandı. Baba M.E. yurtdışına giderken, E.E. annesiyle birlikte yaşamaya başladı. İlköğretim okulunu bitirdikten sonra okula devam etmeyen E.E. 1 Kasım'da evden kaçtı. Anne Z.K., polis merkezine giderek kızının evden kaçtığını bildirip bulunmasını istedi. 

Kayıplar Bürosu polisleri E.E.'yi ararken küçük kız 3 Kasım gecesi evine geldi. Anne Z.K. bir gün sonra kızıyla birlikte polis merkezine giderek kızının eve döndüğünü bildirdi.

2 YIL BOYUNCA TECAVÜZE UĞRAMIŞ
Poliste, E.E., kaçtığı A.K.'nin kendisine tecavüz ettiğini ve bu kişiden şikayetçi olduğunu söylemesi üzerine küçük kızın 2 yıl önce 13 yaşındayken ilköğretim okuluna gittiği sıralarda yaşadığı korkunç tecavüz olayları ve erkeklere para karşılığı satılması da ortaya çıktı.

Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürülen E.E., psikolog gözetiminde verdiği ifadesinde 2 yıl boyunca kendisine tecavüz eden ve para karşılığı erkeklere pazarlayanların isimlerini tek tek verdi. İsmini hatırlamadığı bazı kişilerle de para karşılığı ilişkiye girdiğini söyledi.

12 KİŞİ YAKALANDI, 1 KİŞİ ARANIYOR
E.E.'nin ifadesinde isimlerini verdiği tecavüz zanlıları küçük kızın sevgilisi Y.A., 41 yaşındaki M.D., 38 yaşındaki B.T.,., 24 yaşındaki Y.E., 19 yaşındaki M.T., 17 yaşındaki H.H.Ç., 23 yaşındaki O.G., 18 yaşındaki T.C., 19 yaşındaki C.A. ve 18 yaşındaki H.A.K. ile küçük kızı otoyolda erkeklere 30 lira karşılığında pazarladıkları iddia edilen 39 yaşındaki H..B ile 23 yaşındaki F.D. yakalanarak gözaltına alındı. E.E.'nin en son birlikte olduğu belirlenen A.K. ise kaçtı. Bu kişiler arasındaki B.T.'nin bir devlet hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalıştığı da belirlendi.

30 LİRAYA OTOYOLDA SATILMIŞ
E.E. polisteki ifadesinde, 2 yıl önce sevgilisi A.Y. ile bazı zaman kendi isteğiyle bazen de zorlamasıyla cinsel ilişkiye girdiklerini belirterek, "Daha sonra A.Y.'nin benimle ilişkiye girmek için benimle olduğunu anlayınca ayrıldım. Sonra tanıştığım erkeklerin bazılarıyla kendi isteğimle bazılarıyla da zorla ilişkiye girdim. Bu kişilerden bazıları 50 bazıları ise 100 lira veriyordu. Akrabamız olan F. ile H. de beni para karşılığı erkeklere sattı. İlişkiye girdiğim kişilerden aldıkları paralardan bana da 30 lira veriyorlardı. İsmini bilmediğim kişilerle de ilişkiye zorladılar. Hepsinden şikayetçiyim" dediği öğrenildi.

'PARA KARŞILIĞI İLİŞKİYE GİRDİK'
Gözaltına alınan erkeklerin bazıları E.E. ile para karşılığı ilişkiye girdiklerini,bazıları ise seviştiklerini söyledi. Bazıları da suçlamayı kabul etmedi. E.E.'yi pazarladıkları iddia edilen 2 kadın ise iddiaları yalanladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30