Akdeniz’in Stratejik Plan Güncellemesi Komisyonlara Havale Edildi

Akdeniz Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısı, Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Mehmet Fazıl Türk Başkanlığında Yapıldı. Toplantıda, 2017-2019 Yıllarını Kapsayan Stratejik Plan Güncellemesi Görüşülerek Komisyonlara Havale Edildi.

Akdeniz’in Stratejik Plan Güncellemesi Komisyonlara Havale Edildi
Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediye Meclisi, 2017-2019 yıllarını kapsayan Stratejik Plan güncellemesini görüşerek komisyonlara havale etti.
Akdeniz Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısı, Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Mehmet Fazıl Türk başkanlığında yapıldı. Belediye konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda, komisyonlardan gelen raporlar görüşülerek karara bağlanırken, Akdeniz Belediyesi’nin 2017-2019 yıllarını kapsayan Stratejik Plan güncellemesi ile ilgili teklif, ihtisas komisyonlarının tamamına havale edildi.
Toplantıda ayrıca, mülkiyeti Orman Genel Müdürlüğüne ait olan 4 adet parselle ilgili plan değişikliği teklifi, İmar ve Çevre Komisyonlarına havale edilirken, Üç Ocak Mahallesi’nde içkili yerler ile ilgili yeni bölgelerin tespitini içeren komisyon raporları ise meclis üyelerinin oy çokluğu ile kabul edilerek yürürlüğe girdi.
Verilen önergeyle gündeme alınan, Akdeniz Belediyesi’nin de üyesi bulunduğu Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) tarafından 15 Temmuz-1 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Floransa-Venedik teknik temas ve inceleme gezisine bazı belediye meclis üyelerinin katılmasına ilişkin teklifin de oy birliği ile kabul edildiği toplantı, bir sonraki meclis toplantısının 1 Temmuz 2016 günü yapılmasına karar verilerek sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner12