Gülnar Belediye Başkanından Anneler Günü Mesajı

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, belediye personelleri ile birlikte Halk pazarını ziyaret edip, annelere eşarp hediye ederek anneler gününü kutladı.

Gülnar Belediye Başkanından Anneler Günü Mesajı

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, annelere eşarp hediye etti.  Pazar yerinde açılan standa büyük ilgi gösteren vatandaşlara Başkan Ünüvar,  belediye personelleri ile birlikte koronavirüs salgınına karşı tedbir ve kurallara uyularak anneler günü hediyesini dağıttı. Pazar yerinden sonra hediye dağıtımı çarşı merkezde de devam etti. 

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar yaptığı açıklamada; Verilen hediyenin Gülnar Belediyesi’nin Anneler Günü etkinliği olduğunu belirterek, “Tüm annelerimizi anneler gününü kutluyoruz. Her kadın bir çiçektir. Annemize sevgi ve saygımızı göstermek hepimize düşen en büyük sorumluluktur. Sabrıyla, şefkatiyle kendilerini evlatlarına adayan annelerimizin değeri paha biçilemez. Yaşamımızın her anında emekleri bulunan ve hakları hiçbir zaman ödenemeyecek annelerimizin bir tek bugün değil her gün kıymetini bilmeliyiz. Annelerimizin yaşamını kolaylaştırmak, her zaman yanlarında olmak, onlara sevgimizle hoş tutarak, yalnız bırakmayarak sevgi ve saygımızı göstermek hepimize düşen en büyük sorumluluk olmalıdır. Hem bugünün anneleri hem de gelecekteki annelerin günlerini kutlamak istedik. Onlara eşarp hediye ederek her zaman olduğu gibi değer verdiğimizi gösterdiğimizi düşünüyorum. Her şeyin en iyisine layık olan annelerimize sevgi ve saygılarımı iletiyor; sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir yaşam temenni ediyorum. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler günü kutlu olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER