Murat Orhan 10 Yıl Aradan sonra Yeniden Başkan

Mersin Mut İlçe Belediye Başkanı olarak 10 yıl aradan sonra Murat Orhan seçildi

Murat Orhan 10 Yıl Aradan sonra Yeniden Başkan

İYİ Parti’den Mersin Mut İlçe Belediye Başkanı seçilen Murat Orhan, ilçe seçim kurulunda mazbatasını alarak görevi devraldı.

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti’den belediye başkanı seçilen Murat Orhan, yeni seçilen belediye meclis üyeleri ile birlikte İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. Tebrikleri kabuün ardından koltuğa oturan Orhan, “Bir kesimin değil, herkesin başkanı olarak koltuğa oturduğunu” söyledi.

 "Hep beraberce zorlu bir seçim sürecinden sonra hep beraberce inşallah zafere ulaşmanın gururunu beraber paylaşıyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyorum.  Mut’a önceki Belediye Başkanlığımda yaptığım, yeniden güzel hizmetler yapacağım. İYİ Parti teşkilat üyeleri ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte yürüttüğümüz kampanya sonucunda halkımız bizi bu göreve tekrar layık gördü. Seçimi açık ara önde tamamladık. Mut için kazanılmış bir zaferdir. Bugün itibari ile görev sürecimiz başladı. Görev ve sorumluluğumuzun çok zor olduğunu, bu ilçede eksik olan hizmetleri biliyoruz. İnşallah ekibimiz ile birlikte Mut’a güzel hizmetler yapacağız. Biz seçim öncesinde her ne söyledikse seçim sonrasında da bunların arkasındayız. Mut’u yaşanılabilir bir ilçe oluşturma boyutunda çok ciddi katkılar sunacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2024, 23:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER