Komutanlardan Anlamlı Ziyaret

Mersin İl Jandarma Komutanı Albay Ömer Uyan ile Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Deniz Albay Fatih Erhan, Çankaya İş Okulu'nu ziyaret ederek, engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Komutanlardan Anlamlı Ziyaret

 

Öğle saatlerinde Çankaya İş Okulu'nu ziyaret eden Albay Ömer Uyan ile Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Deniz Albay Fatih Erhan ve beraberindeki heyeti, okul girişinde okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler karşıladı. Burada okul yönetiminden okulun işleyişi, tarihi ve verilen eğitim hakkında bilgiler alan heyet, öğrencilerden büyük ilgi gördü. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 1933 ve 1937 yıllarında iki defa ziyaret ettiği tarihi okulu ziyaret etmekten mutlu olduklarını ifade eden komutanlar, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.BOTLAR ÖĞRENCİLERE TANITILDI

Ziyaretin ardından bir grup öğrenci, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı'na götürülerek, sahil güvenlik botları tanıtıldı. Burada komutanlar tarafından öğrencilere Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın işleyişi hakkında bilgi verildi.

Öğrenciler bu tür etkinliklerin hep sürmesini, bu şekilde mutlu olduklarını ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2014, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER