AĞRI'DA CAN PAZARI 5 ÖLÜ!

MİDİBÜS İLE MİNİBÜSÜN KAFA KAFAYA ÇARPIŞMASI SONUCU 5 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN, 10 KİŞİ DE YARALANDI

AĞRI'DA CAN PAZARI 5 ÖLÜ!

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde midibüs ile minibüsün kafa kafaya çarpışması sonucu 5 kişi hayatını kaybederken, 10 kişi de yaralandı.
Edinilen bilgiye göre kaza, sabah 05.45 sıralarında Doğubayazıt-Ağrı karayolunun ikinci kilometresinde meydana geldi. İlçe merkezine gelmekte olan Veysel A. yönetimindeki 04 D 3906 plakalı minibüs ile ilçe merkezinden Erzurum’a yolcu götüren ve sürücüsü belirlenemeyen 04 D 6206 plakalı midibüs kafa kafaya çarpıştı. Kazada Mehmet Dinç (25), Mustafa Dinçer (30), Ahmet Dinçer (55), Hazal Dinçer (70) ve Mahmut Azgın (70) hayatını kaybederken, Veysel A., Hüsrev Türkmen, İbrahim Kaya, İbrahim Koroğlu, Hidayet Dinç, Veysi Dinçer, İbrahim Halil Saydan, Fatih Atılgan, Samet Dinç ve Güllü Dinçer de yaralandı. Doğubayazıt Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan yaralılardan bazıları Ağrı ve Iğdır’a sevk edildi.
Doğubayazıt Kaymakamı Hüseyin Yılmaz da kazanın meydana geldiği bölgede incelemelerde bulunduktan sonra Doğubayazıt Devlet Hastanesi'ne geçerek yaralıların durumu hakkında bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER