Meski Genel Kurulunun Birinci Birleşimi Yapıldı

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nün Mayıs Ayı Olağan Genel Kurulu’nun birinci birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında yapıldı.MESKİ Genel Müdürlüğü Genel Kurulu’nun...

Meski Genel Kurulunun Birinci Birleşimi Yapıldı
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nün Mayıs Ayı Olağan Genel Kurulu’nun birinci birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında yapıldı.
MESKİ Genel Müdürlüğü Genel Kurulu’nun birinci birleşimi, Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Başkan Kocamaz’ın yönettiği genel kurulda, gündem maddeleri arasında yer alan Denetçi Raporu, Genel Kurul Üyeleri tarafından oybirliği ile kabul edildi. 2015 Faaliyet Raporu ile 2015 Mali Yılı Kesin Hesap Cetvelleri ile ilgili maddeler ise Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
Genel kurulun dilek ve temineler bölümünde söz alan MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, Genel Kurulu Üyelerine MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
Genel kurul, komisyona havale edilen konuların görüşülüp karara bağlanması için 27 Mayıs 2016 tarihinde yeniden toplanmak üzere sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER