Şehrin Merkezinde İntihar Girişimi

Bir genç, kent merkezinde 7 katlı bir binanın damına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Şehrin Merkezinde İntihar Girişimi
Kız arkadaşından ayrıldığından dolayı intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen genci, itfaiye ve polis ekipleri ikna etti. Yağmur yağmasına rağmen çevredeki kimi vatandaş film izler gibi intihar girişimini izlerken, kimisi ise film çeker gibi olayı telefonlarına kaydederek, ilginç görüntüler oluşturdular. 

Edinilen bilgiye göre, M.I. isimli şahıs, merkez Akdeniz ilçesine bağlı Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi karşısında 7 katlı bir binanın damına çıktı. Çevredeki vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, ambulans ve uzman polisler sevk edildi. Kız arkadaşından ayrıldığından dolayı intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen genci, yaklaşık bir saat boyunca itfaiye ve polis ekipleri ikna etmeye çalıştı. Bu sırada itfaiye ekipleri, şahsın atlamasına yada düşmesine karşın apartmanın önüne şişme yatak açtı. Polislerin ve itfaiye ekiplerinin uzun süren ikna çalışması sonucunda şahıs intihar girişiminden vazgeçti. Şahıs güvenli bir şekilde bulunduğu yerden alınırken, sağlık kontrolü için ambulansa Toros Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Havanın yağmurlu olmasına rağmen çevredeki kimi vatandaş film izler gibi intihar girişimini izlerken, kimisi ise film çeker gibi olayı telefonlarına kaydederek, ilginç görüntüler oluşturdular.
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner12