MERSİN ŞEFLERİNİ ARIYOR

Uluslararası Eğitimci Şefler Federasyonu Mersin Şubesi tarafından organize edilen Mersin Şeflerini Arıyor Yarışmasında, Toros Üniversitesi Aşçılık Bölümü öğrencileri tam not aldı.

MERSİN ŞEFLERİNİ ARIYOR
3 gün süren yarışmalar kapsamında et ve tavuk yemeklerinden tatlı çeşitlerine birçok alanda yarışan Toros Üniversitesi Aşçılık Bölümü öğrencileri hazırladıkları tatlarla jüriden tam not aldı. Yarışmalar kapsamında açıklama yapan Toros Üniversitesi Otel, Lokanta, İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Mehmet Fatih Kayran, Toros Üniversitesi olarak sektörel işbirliği temsilcileri ve öğrenciler ile birlikte yarışamaya katkı sağladıklarını belirtti.

Uluslararası Eğitimci Profesyonel Şefler Derneği Mersin Şubesi Dernek Başkanı Durdane Şimşek ise Mersin’de ilk defa düzenlenen yemek yarışmasına destek veren Toros Üniversitesi’ne teşekkür ederek, bundan sonra yarışmalara devam etmeyi hedeflediklerini vurguladı.

Toros Üniversitesi Aşçılık Bölümü öğrencisi ve bölüm temsilcisi Bengisu Aydın da eğitmen şeflerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek, hazırladığı lezzetler hakkında bilgiler verdi.
Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner12