Bir Kurbanın Not Defteri, Ömer Vakıa Demir

Ömer Vakıa Demir tarafından kaleme alınan kitap, okuyucusu ile buluşuyor.

Bir Kurbanın Not Defteri, Ömer Vakıa Demir
Ömer Vakıa Demir yeni kitabını şöyle anlatıyor;

An olur her yer kararır alem sessizliğe bürünür mevcudat gizlenir. Gözler göremez, kulaklar duyamaz, eller hissedemez olur. İnsan bu yokluk imtihanında sadece kalbiyle hisseder ve yol alır. İnsan kalbiyle hakikat ışığının peşinden gider insan kalbiyle hakikatin nağmelerini dinler insan kalbiyle hakikatin kedisine dokunur.

Bu kitapta zamanın karanlığından çıkış yoları arayan kendini hakikate kurban etmiş gençliğini hakikatin ayak izlerine adamış bir gencin feryatlarını çığlıklarını duyacaksınız.

Ömer Vakıa Demir hakkında 
Okuyan, okumayı seven ve okumayı sevenleri seven herkese selamlar...
Ismim Ömer Demir fakat yazar olarak Ömer Vakıa Demir ismini kullanıyorum. 
7 Mart 1996 yılında Manisa'nın Demirci ilçesinde doğdum. Ilk ve orta okul eğitimimin büyük bölümünü taşımalı sistemle köy okullarında son iki yılını ise Demirci ilçe merkezinde tamamladım. Lise öğrenimimi de Demirci ilçesinde tamamladım. Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda Uluslararası Ticaret ve Lojistik üzerine lisans egitimi aldım. Halen uzaktan ve açıktan eğitimlerle kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Milli, manevi, ahlaki değerleri ön planda tutarak psikoloji, sosyoloji, felsefe, kişisel gelişim, edebiyat, tarih alanlarında yazılar yazıyorum. İlk kitabım " Bir Kurbanın Not Defteri " 2019 yılı eylül ayı içerisinde yayımlanmadı. Meslek olarak kitap fuarı organizasyonlarında çeşitli yayinevlerinin temsilciliğini yapmaktayım.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30