YELDA BAŞARAN, BABA YADİGÂRINI AĞIRLADI

Flash TV değişen yüzüyle yayın hayatına yeniden başlamasıyla birlikte uzman psikolog ve ekranların sevilen sunucusu Yelda Başaran programıyla ekranlara döndü

YELDA BAŞARAN, BABA YADİGÂRINI AĞIRLADI

BABA YADİGÂRINI AĞIRLADI

Flash TV değişen yüzüyle yayın hayatına yeniden başlamasıyla birlikte uzman psikolog ve ekranların sevilen sunucusu Yelda Başaran kendi programıyla ekranlara döndü.

YELDA BAŞARAN İLE BAŞBAŞA isimli programla OKAY TEMİZ MÜZİK MÜZESİ sonları sevenleriyle buluşan ünlü isim, konuklarıyla izleyicinin ilgisini çekiyor. Bir dönem sahnelerde, sahne doktoru çift baget Halil olarak ünlenen babasının da orkestrasında çaldığı Okay Temiz’i programında konuk eden Yelda Başaran, baba yadigârını ağırlarken gösterdiği itina dikkat çekti.

İcat ettiği müzik aletleri ve doğadaki sesleri müziğine katmasıyla birlikte kurduğu orkestrasıyla şöhretini dünya çapına taşıyan Okay Temiz, orkestra arkadaşının kızı Yelda Başaranın programında ilginç açıklamalarda bulundu, müzikteki birikimlerini ve mucidi olduğu müzik aletlerini bir çatı altında toplayıp OKAY TEMİZ MÜZİK MÜZESİ’Nİ kurmak istediğini dile getirdi. Avrupa’da birçok ülkede orkestrasıyla konser serisine devam eden Okay Temiz, 83 yaşında olmasına rağmen performansına müziğe yeni başlamış gibi devam ediyor.

SELÇUK AKA

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30