Süleyman Hurma'dan ligden çekilme iddialarına yanıt

Süper Lig kulübü Fatih Karagümrük'ün Başkanı Süleyman Hurma, basında yer alan ligden çekilme iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Süleyman Hurma'dan ligden çekilme iddialarına yanıt

Süleyman Hurma, Karagümrük'ün stat ve tesis sorununu çözememesinden dolayı Süper Lig'den çekileceği iddialarından açıklama yaptı. Hurma'nın açıklamaları şöyle:

"4 yılda tüm imkansızlıklara rağmen önemli başarılar elde ettik"

"Fatih Karagümrük Spor Kulübü olarak son 4 yılda tüm imkansızlıklara rağmen önemli başarılar elde ettik. Kulübümüzün adını Avrupa ve dünyada en iyi şekilde duyurarak ülkemizin en güzel futbol renklerinden birisi olma yolunda ilerledik.

Tüm zamanların en büyük efsanelerinden Andrea Pirlo'yu ve nice yıldız oyuncuyu Türk futboluna mooibet  mütevazi şekilde sunduk. Sadece Andrea Pirlo'nun bile sezon başında takımımızın başına geçmesiyle 103 ülkede binden fazla sayıda haber olduk...

Ülkemizi mümkün olan en saygın şekilde tanıtmanın keyfini yaşadık. 1926 yılına dayanan şanlı tarihimiz ve ülkesine bağlı olduğunu her an göstermiş semtimize rağmen hemen hemen tüm kulüplere sağlanan imkanların neden bize sağlanmadığını anlamaya çalıştık, sabırla işimizi en iyi şekilde yapmaya devam ettik.

AjandaHaber

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2022, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER