Mersin Anamur İlçesinde Eroin Satıcısı Yakalandı

Mersin Anamur İlçesinde Eroin Satıcısı Yakalandı

Mersin Anamur ilçe Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmalar sonra, Narkotik ekiplerince yapılan operasyonda uyuşturucu satan bir şahıs ve ona yardım ettiği belirlenen bir kişi suçüstü yakalandı.
Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada, Anamur ilçe merkezinde, uyuşturucu ve uyarıcı madde satan torbacıların, Antalya ilinden uyuşturucu madde (EROİN MADDESİ) getirdikleri ve getirmiş oldukları uyuşturucu ve uyarıcı maddeleri, Anamur ilçe merkezinde bulunan ikametlerinden, uyuşturucu madde kullanıcılarına sattıkları yönünde bilgilere ulaşılınca, Emniyet Narkotik Ekipleri harekete geçti.

MERSİN ANAMUR İLÇESİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 KİŞİ SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Narkotik polislerinin yaptığı başarılı operasyonda,  ikametinden uyuşturucu ve uyarıcı madde (EROİN MADDESİ) sattığı tespit edilen G.H. isimli şahıs takibe alınması sonrasında, şahsın ticari taksi aracılığı ile Antalya ilinden EROİN maddesi getireceği bilgisine ulaşıldı. Ekiplerin takibi sonucunda saat: 03.00 sıralarında Antalya ili istikametinden ilçeye girişte D-400 Karayolu üzerinde Ticari araçta araç sürücüsü P.T. ve yolcu konumunda G.H isimli şahıslar 80 gram EROİN maddesi ile birlikte yakalandı.

MERSİN ANAMUR İLÇESİNDE UYUŞTURUCU SATAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Polisin araştırmayı genişletmesi üzerin,  G.H. isimli şahsın evinde yapılan aramalarda da satışa hazır halde ESRAR ve EROİN maddeleri ile uyuşturucu satışından elde ettiği 20.000 TL para ele geçirildi. Yakalanan G.H ve P.T. isimli şahıslar gerekli adli işlemler sonrasında, Anamur Cumhuriyet Başsavcılığınca tutuklanmak üzere mahkemeye sevk edilirken,  G.H. isimli şahıs çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner12