AVUKATLARIN SORUNLARI MASADA..

AVUKATLARIN CEZAEVİNDE YAŞADIĞI SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

AVUKATLARIN SORUNLARI MASADA..

AVUKATLARIN CEZAEVİNDE YAŞADIĞI SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

AVUKATLARIN CEZAEVİNDE YAŞADIĞI SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

Mersin E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Müdürü Recep Göğüş, Mersin Baro Başkanı Gazi Özdemir’i makamında ziyaret ederek, cezaevinde yaşanan sorunlar ele alındı.

Mersin E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi Müdürü Recep Göğüş, Mersin Baro Başkanı Gazi Özdemir’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyarette, avukatların cezaevinde yaşadıkları sorunlar ele alınarak çözüm öneriler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Mersin Barosu Başkan Yardımcısı Av. Kazım Yüksel, Avukat Hakları Merkezi Başkanı Av. İbrahim Hakkı Koç’un da bulunduğu ziyarette, cezaevinde avukat-müvekkil görüşmesinde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ele alınarak, avukatların cezaevinde çalışma şartlarının iyileştirilmesi konusunda ortak çalışmaların yapılması için fikir birliğine varıldı. Baro olarak mahkûmların cezaevi koşularında da incelemelerde bulunacaklarını söyleyen Baro Başkanı Özdemir, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Cezaevi Müdürü Recep Göğüş ise konuşmasında, avukatların adaletin tesisinde en iyi hizmeti verebilmeleri için cezaevinde gerekli iyileştirme çalışmalarını Mersin Barosu ile el birliğiyle yapacaklarını vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2021, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30