Cumhuriyet Tenis Turnuvası Sona erdi.

Mersin Yenişehir Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası sona erdi.

Cumhuriyet Tenis Turnuvası Sona erdi.

Turnuvada dereceye giren sporcular kupalarını Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in elinden aldı.

Yenişehir Belediyesinin tamamen yenilediği ve tenis sporu için gözde bir tesis haline gelen Ata Tenis Kortları’nda düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası’na 8 ayrı kategoride 218 yarışmacı katıldı. 15 Ekim Perşembe günü başlayan turnuva 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sona erdi. Heyecanlı ve çekişmeli geçen turnuvanın final müsabakalarını izleyen Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, turnuvanın sonunda dereceye giren yarışmacılara kupalarını verdi.

Özyiğit, “Ben de bu hafta itibariyle tenis eğitimine başlıyorum.”

“Spor yapmak için bu alanda ben de varım.” diyen Başkan Abdullah Özyiğit, tenis eğitimine başlayacağını ifade ederek şunları söyledi: “29 Ekim Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvamızda bu yıl 218 sporcu mücadele etti. Bu mücadele sportmence ve dostlukla gerçekleşti. Katılan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Yenişehir Belediyesi olarak turnuvalarımızı devam ettireceğiz. Yenişehir’de biz göreve geldiğimizde birinci ilkemiz Hareket ilkesiydi. Hareket ilkemizle amacımız 7’den 70’e herkesin hareket halinde olmasını gerektiren, vatandaşlarımızın evlerinden çıktığı ve birlikte mutlu olduğu ve kucaklaştığı ortamları yaratmaktır. Tenis de en güzel spor dallarından bir tanesi hangi yaşta olursanız olun oynayabiliyorsunuz. Ben de bu hafta itibariyle tenis eğitimine başlıyorum. Spor yapmak için bu alanda ben de varım diyeceğim. Tüm hemşehrilerimizi de Yenişehir Belediyesi Ata Tenis Kortları’na bekliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER