Beşiktaş'ın haklarını kendi tarzımla savunuyorum

Servet Destek veya Nihat Özdemir ile hiçbir ilişkim yoktur. Beşiktaş'ın haklarını kendi çapımda savundum. Hakemleri toplum içinde incitirsem, istemeden de olsa bize karşı çıkacaklarını düşünüyorum, bunu yapmak insan doğasıdır. Eğer seneye yine jüri üyelerinden biri gelirse sabahtan akşama kadar her gün istediğiniz şekli uygulayacağım.

Beşiktaş'ın haklarını kendi tarzımla savunuyorum

3,5 milyon avro maaş ve 6,5 milyon avro tavsiye mektubu ile gelen arkadaşa 400.000 avroya gitmesini söyledik ama gitmedi. Onlarla savaşırız. Sırtımıza kötü futbolcular bıraktık. Ancak bu yıl kendi takımımızı oluşturabileceğiz.

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yamaç P Van Gölü kıyılarında yamaç paraşütü yarışmaları düzenlenmektedir.

Yarışmanın üçüncü etabına katılan paraşütçüler, Tuşba kazasında Van Gölü kıyısındaki Ayanis ilçesinde Van Gölü ve Supan Dağı manzarasında uçarak en iyi yere inmek için mücadele etti.

Türkiye'nin en büyük gölü olan Van Gölü'nün eşsiz güzellikteki koyu, son zamanlarda yamaç paraşütçülerinin buluşma noktası haline geldi. Van Gölü sahabet kıyısında ortalama 1.700 metre yükseklikteki turkuaz sular, bu yıl Türkiye'de ilk kez yamaç paraşütü yarışmasına ev sahipliği yaptı. Türkiye'nin farklı illerinden paraşütçüler, Tuşba'nın merkezindeki Ayanis Mahallesi kalkış alanında Süphan Dağı ve Van Gölü'nün eşsiz manzarasında uçarak mümkün olan en iyi iniş için mücadele ediyor. Şampiyonanın ilk gününde sporcular en fazla puanı almak için altı vuruş yaptı. Sıralama, alınan puanlara göre belirlenecektir.

Turnuvaya katılan Soner Yılmaz, Van karakterine hala hayranı olduğunu belirterek, "Bugün burada bulunmaktan ve Van Gölü ve Süphan Dağı'na karşı oynamaktan çok mutluyum. Van karakteri ve yaratılan olaylar çok güzel.

AjandaHaber

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2022, 01:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER