Şampiyonlar Başkan Seçer'i Ziyaret Etti

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda namağlup şampiyon olan Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın Basketbol Takımı, Başkan Seçer’i ziyaret etti. Kazandıkları şampiyonluk kupası ve madalyasını Başkan Seçer’e takdim etti.

Şampiyonlar Başkan Seçer'i Ziyaret Etti

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda oynadığı tüm maçları kazanarak şampiyon olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Kadın Basketbol Takımı, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti. Kazandıkları kupa ve madalyayı Başkan Seçer’e sunan basketbol ekibi, Seçer’in doğum gününü de pastalı bir sürprizle kutladı. Başkan Seçer, sürpriz karşısında yaşadığı mutluluğu “Gerçekten hiç beklemediğim bir şey oldu. Çok harika” cümlesiyle ifade etti.

Ziyarette, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Başkanı Özgür Timur, GSK Kadın Basketbol Takımı Şube Sorumlusu Berkay Üstündağ, teknik ekip ve sporcular yer aldı. Kadın Basketbol Takım Kaptanı Nihan Demirkol, Başkan Seçer’e takım formasını hediye ederken, takımın “Sait Baba”sı olarak tanınan Milli Masör Sait Baydur da doğum günü hediyesi olarak şiir okuyup, takım kadrosunun imzalı fotoğraflarını sundu.

Başkan Seçer: “Sezona böyle bir başarı ile girmek çok büyük bir avantaj”

Başkan Seçer, takımın çok önemli ve değerli bir başarı elde ettiğini ifade ederek, “Orada değildim ama kulağım, gözüm, gönlüm hep oradaydı. Arkadaşlardan da bilgi alıyordum sürekli. Sizin için de psikolojik anlamda değerli olduğunu, motivasyonunuza katkı yapacağını düşünüyorum. En azından sezona böyle bir başarı ile girmek çok büyük bir avantaj. Sporcunun morali açısından, konsantrasyonu açısından çok önemli bir avantaj diye düşünüyorum. Eminim ki önümüzdeki günlerde maç skorlarından bunu göreceğiz. Güzel, başarılı sonuçlar elde edeceğiz” dedi.

Spor alanında gösterilen başarıların Mersin’in tanınmasına ve marka kent olmasına da katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Seçer, “Vatandaşlarımız da tabi ki bu haber karşısında çok mutlu oldu. Her şeyden önemlisi o. Bu tip başarılar Mersin’in tanıtımına da çok büyük bir katkı sunar. Mersin’e bu anlamda yaptığınız katkıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30