ADANALIOĞLU SAHİLİNDE TEMİZLİK VARDI

MERSİN BAROSU KENT VE ÇEVRE KOMİSYONU ADANALIOĞLU SAHİLİNDE TEMİZLİK YAPTI

ADANALIOĞLU SAHİLİNDE TEMİZLİK VARDI

ADANALIOĞLU SAHİLİNDE TEMİZLİK VARDI

MERSİN BAROSU KENT VE ÇEVRE KOMİSYONU ADANALIOĞLU SAHİLİNDE TEMİZLİK YAPTI

Mersin Barosu Kent ve Çevre Komisyonu, Akdeniz Belediyesi’nin Adanalıoğlu Mahallesi sahilinde başlattığı temizlik kampanyasına katılarak belediye ekipleriyle birlikte temizlik yaptı.

Mersin Barosu Başkanı Gazi Özdemir, Genel Sekreter Av. Murat Akın, Sayman Av. Rauf Sina Aycan, Kent ve Çevre Komisyonu Başkanı Av. Ahmet Orçun Özekenci, avukatlar ve Akdeniz Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Sevinç Fındık ile birlikte, Akdeniz ilçesi Adanalıoğlu sahilinde çevre temizlik çalışmalarına katılarak, belediye ekiplerine destek verdi. İki saat süren temizlik çalışmasında toplanan çöpler, Akdeniz Belediyesi ekiplerine teslim edildi.

Mersin Barosu Kent ve Çevre Komisyonu Başkanı Ahmet Orçun Özekenci konuşmasında “Belediye ekiplerimiz, gece gündüz demeden temizlik çalışmaları yapıyor. Ama bu görev sadece onların değil. Bizler de Kent ve Çevre Komisyonu olarak temizlik çalışmasına katılarak hem destek vermeyi, hem de vatandaşlarımızın bu konuda daha duyarlı olmalarına dikkat çekmeyi amaçladık. Umarız bu duyarlılık yayılır ve kanunlarımızda yer alan, herkesin temiz çevrede yaşama hakkına saygı duyulması konusunda toplum olarak ortak bilince sahip oluruz.

Tüm vatandaşlarımızı, eşsiz bir miras olan doğayı geleceğe yaşanabilir şekilde bırakmak için duyarlı olmaya davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30