Büyük Aşk Büyük Kanyonda Yaşanır…

İşleri nedeni yaklaşık iki aydır eşi Ebru Şallı ile Amerika’da bulunan Uğur Akkuş, yoğun iş trafiğinden vakit buldukça eşi ile birlikte Amerika’nın çeşitli bölgelerini geziyorlar.

Büyük Aşk Büyük Kanyonda Yaşanır…

Los Angeles, Beverly Hills'de dünyaca ünlü yıldızlara komşu olan Akkuş çifti fırsat buldukça dostları ile vakit geçirdiler, çok önemli Showları izlemeyi de ihmal etmediler. Son bir haftadır Las Vegas’ta bulunan çift burada yine çok önemli etkinlikleri takip ettiler. Akkuş çifti en çok 1984 de kurulan “Circ de Soleil”den etkilenmişler.

Uğur Akkuş eşi Ebru Şallı yaklaşık üç ay önce Dubai çöllerinde romantik kareler verirken bu kez bir saatlik helikopter uçuşu sonrasında Büyük Kanyon ulusal parkında aşklarını haykırdılar.
Arizona eyaletinin en önemli bölgesi olan Büyük Kanyon Ulusal parkına yaklaşık bir saatlik helikopter uçuşu ile giden Akkuş çifti,  bölgeyi gezerken bol bol fotoğraf ve video ile bu anlarını ölümsüzleştirdiler. Ebru Şallı bu görüntüleri sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı..
Birkaç gün sonra yeri yatırımlar için New York’a geçecek olan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'u burada yine bir tempo bekliyor.

Muhabir

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2022, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30