VM Medical Park Arasında Protokol

VM Medical Park Mersin Hastanesi, Mersinli gazetecilerle bir araya gelerek 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

VM Medical Park Arasında Protokol

VM Medical Park Mersin Hastanesi yöneticileri 24 Temmuz Cuma günü hastane içinde düzenlenen organizasyonda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Hastane Genel Müdürü Alper Beğen’in ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda pandemi sürecinde de özveriyle görevlerini sürdüren gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlandı.

Toplantıda konuşan VM Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdürü Alper Beğen, “Bu anlamlı günü Mersin Gazeteciler Cemiyeti ile imzaladığımız sağlık protokolü ile taçlandırıyoruz. Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda her şartta görevlerinin başında olan değerli gazeteci ve basın mensuplarımız, VM Medical Park Mersin güvencesinden avantajlı olarak yararlanacaklar. Pandemi sürecinde de sağlık çalışanları gibi özverili bir şekilde görevlerini sürdüren basın mensuplarına sağlık hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Pandemi sürecinde Covid-19 ile mücadele Mersin’de şehir hastanesi ve üniversite hastanesinde başarılı bir şekilde yürütüldü. Biz de VM Medical Park Mersin Hastanesi olarak, bölgenin tüm girişimsel ve elektif vakalarına üst düzey hijyen ve güvenle hizmet sunmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etkinlik Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi ile sağlık protokolü imzalanmasının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner30