Gültak; Zabıta Personelini Ağırladı.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” dolayısıyla, Zabıta Müdürü Ufuk Sivaslıoğlu ve müdürlük personelini makamında ağırladı.

Gültak; Zabıta Personelini Ağırladı.

Zabıta Müdürlüğü personelinin 193’üncü kuruluş yıldönümünü kutlayan ve hizmetleri nedeniyle teşekkür eden Başkan Gültak, zabıtanın; belediyelerde bulunan en önemli birimlerden biri olduğunun altını çizdi. Başkan Gültak, “Zabıta, belediyelerin aynasıdır. Vatandaşla birebir temas halindesiniz. Yapacağınız tüm güzel işler belediyeye yansır. Bu açıdan Zabıta Müdürlüğümüzü çok önemsiyoruz” dedi.

Başkan Gültak; “Akdeniz daha yaşanılabilir, barışın hüküm sürdüğü bir kent olacak”

Göreve geldiklerinde zabıta müdürlüğünün yaş ortalamasının yüksek ve personel sayısının da yetersiz olduğuna dikkat çeken Başkan Gültak, sözlerini şöyle sürdürdü;“Daha rahat ve etkin bir çalışma için elimizden geldiğince müdürlüğümüzü gençleştirecek ve güçlendireceğiz. Akdeniz’de yorulmadan, bıkmadan çalışıp hep birlikte güzel ve iyi şeyler başaracağız. Planladığımız bütün hizmet ve projelerimizi tek tek hayata kattığımızda, Akdeniz çok daha yaşanılabilir, ferah, yeşilin ve barışın hüküm sürdüğü bir kent olacak. Tabi başarı bir ekip işidir. Bütün bürokratlarımızla birlikte bu işe emek vereceğiz ki başarılı olalım. Güzel ve iyi şeyleri birlikte başaracağımıza inanıyor, personelime de güveniyorum.”

“Güçlü bir şekilde yolumuzda ilerliyoruz, ilerlemeye devam edeceğiz”

Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürü Ufuk Sivaslıoğlu da konuşmasında; çok geniş bir hizmet alanına sahip Akdeniz’de, yeni dönemle birlikte Zabıta Müdürlüğü bünyesindeki personel sayısının arttırıldığını, araç-gereç ve ekipmanların yenilendiğini belirtti. Sivaslıoğlu; “Görev ve hizmet anlamında Sayın Başkanımız daima yanımızda yer alıyor, destek veriyor. Akdeniz zabıtasını her alanda güçlendiren ve geliştiren destekleriniz, ayrıca bizlere göstermiş olduğunuz anlayışınız, Akdeniz halkına da 7 gün 24 saat hizmet vermemizi sağlayan katkılarınız için Müdürlüğüm ve şahsım adına Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah güçlü bir şekilde yolumuzda ilerliyoruz ve ilerlemeye devam edeceğiz. Belediyemizi en güzel şekilde temsil etmek, Akdeniz halkına layık olabilmek için çok çalışacak ve gücümüze güç katacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER