Sığındığı evde yakalandı

Mersin'de bir eczaneden telefon çalan şahıs, kaçamayacağını anlayıp dayak yiyeceğinden korkunca tanımadığı bir kadının evine...

Sığındığı evde yakalandı
Mersin'de bir eczaneden telefon çalan şahıs, kaçamayacağını anlayıp dayak yiyeceğinden korkunca tanımadığı bir kadının evine sığındı. Hırsızlık anı kamera tarafından görüntülenirken, çaldığı telefon üzerinde ele geçirilen hırsız sığındığı evin sahibi kadın tarafından polis ekiplerine teslim edildi.

Alınan bilgiye göre K. B. (19) enjektör alma bahanesi ile Kültür Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki bir eczaneye geldi. Güvenlik kamerası tarafından görüntülenen olayda K.B., masadaki telefonu kimseye fark ettirmeden aldı. Kasiyer kadının şüphelenmesi üzerine kendi telefonunu gösteren şahıs, yakalanacağından korkunca hızlı bir şekilde olay yerinden kaçtı. Eczane çalışanı kadınların bağırması üzerine eczacı Görkem Kelleci hırsızın peşinden koşmaya başladı. 200 metre kaçan K.B., Kültür Mahallesi 4314 Sokak'taki bir apartmana girdi. Eczacı Gökhan Kelleci hırsızın çaldığı telefonu elinden almayı başarırken tekrar kaçan hırsız linç edilmekten korkunca aynı apartmandaki bir daireye sığındı. Hırsızın kaçma ihtimali üzerine apartmanın çatısı ve çevresi polis ekipleri tarafından sarıldı. Ev sahibi bir müddet sonra hırsızı polislere teslim etti. Gözaltına alının K.B. polis merkezine götürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER