İSGİD: STK'CILIĞA YENİ BİR SOLUK GETİRECEK

Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında uzun yıllar yöneticilik yaparak deneyim kazanan isimler şimdi İSGİD çatısı altında birleşti.

İSGİD: STK'CILIĞA YENİ BİR SOLUK GETİRECEK

İSGİD: STK'CILIĞA YENİ BİR SOLUK GETİRECEK

Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında uzun yıllar yöneticilik yaparak deneyim kazanan isimler şimdi İSGİD - İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği çatısı altında birleşti.

Daha güçlü bir yönetim, daha dinamik bir ekip, daha vizyoner bir yapıyla kurulan İSGİD; İstanbul'da yaşayan Samsunlu iş insanlarını bir araya getirmeyi amaç edinerek güçlü bir yapının ilk temellerini attı. Samsun'un, Samsunlunun; gerek ekonomik, gerek siyasi, gerekse hizmet alanında tüm sorunlarını gurbette çözmeyi kendisine amaç edinen ekip şimdiden kolları sıvadı.

İSGİD: Geleneksel hemşeri derneklerine nazaran, bürokratik hiyerarşi de karşılaşılacak tüm engelleri,fiziksel sorunları, hemşerilerinin karşılarına çıkan tüm olumsuz parametreleri,birlik olmanın verdiği güçle yeniden yapılandıracak. STK dünyasında çığır açacak planları, hayalden öte gerçekçi faaliyetleri ile şimdiden Samsunluları,genç girişimcileri ve Samsuna gönül vermiş kişileri heyecanlandıran IŞİD'in gelecekteki en önemli hedeflerinden biri, Samsunlu genç iş insanlarını var olan tüm genç iş insanları platformları, dernekleri, federasyonları ve konfederasyonları ile bir araya getirip global bir işbirliği yapmalarını sağlamak.

Aynı zamanda genç girişimci adayları ve startup projelerini ilgili yatırım fonları, melek yatırımcılar ve platformlar ile desteklemek, birlikte projeler üretmek.

Yönetim kurulu başkanlığına çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, siyasi partilerde ve yardım örgütlerinde her kademede yöneticilik yapan Girişimci, İş İnsanı Fatih Aşcı'nın getirildiği İSGİD, kurucu üyeleri ile dikkat çekiyor.

Kurucu Genel Başkan

Fatih Aşcı

Girişimci, İş İnsanı

Astglobal

Kurucu Üyeler;

Caner Yılmaz

İş İnsanı, Turizm İşletmecisi

Cnr Grup

Çiğdem Emirza

Akademisyen

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Erdem Başaran

İş İnsanı, Mali Müşavir

Eren Keskin

İş İnsanı

Keskin Metal

Ersin Üresin

İş İnsanı

Efor Şirketler Grubu

Fatih Sultan Aral

İş İnsanı, Sigortacı

Bs Sigorta

Harun Şener

İş İnsanı, Otomotiv

Gökerler Otomotiv

İbrahim Keleş

İş İnsanı, Kargo Acentesi

Ömer Yılmaz Ege

İş İnsanı, Sanayici

Nurtaş Mutfak

Savaş Şahin

İş İnsanı, Matbaacı

Şahin Matbaa

Selim Güneş

İş İnsanı, İhracat

Unistork

Şeyda Karadeniz Kırmızıgül

Ses Sanatçısı

İBB

Taner Yiğit

İş İnsanı, Mali Müşavir

Uğur Baş

İş İnsanı, Otomasyon

Perpa Otomasyon

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30