Deniz Seki’nin Eski Sevgilisi Tayfun Topal, İcralarla Boğuşuyor!

Bir dönem Deniz Seki ile aşk yaşayan eski magazinci, yeni işletmeci Tayfun Topal’ın şirketlerine gelen borçlar nedeniyle zor günler geçirdiği ve icralarla boğuştuğu öğrenildi.

Deniz Seki’nin Eski Sevgilisi Tayfun Topal, İcralarla Boğuşuyor!

Jüpiter Group adlı şirketiyle yeme-içme ve eğlence sektöründe daha düne kadar iddialı bir isim olan ve gerçek ismi Aziz Tayfun Topal olan ünlü işletmecinin, çalışanlarına olan tazminat ve küçük esnafa olan borçlarının yanı sıra, çalıştığı ve iş yaptırıp malzeme aldığı firmalara borçlarını ödeyemediği ve şirketine icra işlemleri başlatıldığı ortaya çıktı.

Başta Nişantaşı Galvin olmak üzere, Topağacı ve Vadi İstanbul’da açtığı Grey, İstanbul’un çeşitli semtlerinde açtığı People, Hazine, Charter Club, People, Hazine, 5 Oda, Carbon, Bi’Alt Kat, Arşipel Balıkçısı, Adana İşi Ocakbaşı, Paoli Ristorante, Villa Milocer, Ralphs, La Scala isimli mekanların yanı sıra, Rumeli Hisarı’ndaki Nezih Kebap, Taksim Ceylan Otel’in altına açtığı Ginza, Bodrum’da açtığı X Beach, Hazine ve Bozukbağ Kahvaltıcısı gibi mekanlarla dikkat çeken Tayfun Topal, şimdilerde şirketine gelen icralarla boğuşuyor.

Son olarak Bodrum’daki mekanına gazlı içecek tedarik eden firmaya olan borçlarını ödeyemeyen Tayfun Topal ve şirketi Jüpiter Group’la ilgili olarak, Bodrum’daki Özveren isimli firma, 200.000 liralık alacağının tahsili için Bodrum 1. İcra Dairesi’nde işlem başlattı.

ÇALIŞANINI, ŞİRKET YETKİLİSİ OLARAK GÖSTERDİĞİ ANLAŞILDI!..

Hali hazırda Vadi İstanbul’daki Grey ve Ceylan Otel’in altındaki Ginza isimli mekanları işleten ve sık sık bu mekanlarla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Tayfun Topal’ın, evrak üzerinde çalışanını şirket yetkilisi olarak gösterdiği ortaya çıktı.

200.000 liralık alacağına karşılık, Bodrum 1. İcra Dairesi’nde icra işlemleri başlatan firma, Tayfun Topal’a ait şirkette yetkili olarak gözüken bir çalışanına da icra ile alakalı ihbarname evrakı gönderince, skandal olay ortaya çıktı. Tayfun Topal’ın şirketiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan çalışanın, icra dosyasına 3. Şahıs olarak eklenmesi ve borcun kendisinden talep edilmesi üzerine çalışan, vakit kaybetmeden Tayfun Topal hakkında suç duyurusunda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner30