PELİ, Mersin’deki Ustalarla Buluştu

PELİ, MERSİN’DE USTALARIYLA BULUŞTU

PELİ, Mersin’deki Ustalarla Buluştu

PELİ, MERSİN’DE USTALARIYLA BULUŞTU

Uzun süren pandemi sebebiyle organizasyonlarına ara veren Peli, tüm hijyen koşullarını dikkate alarak ustalarıyla tekrar bir araya gelmeye başladı. Peli’nin organize ettiği ‘’Usta Buluşmaları’nın ikinci durağı 17 Ağustos’ta Mersin oldu. Mersin Marehan Restaurant’ta düzenlenen toplantıda 70 parke ustasını ağırlayan Peli, katılımcılara yeni ürünler, doğru uygulamalar hakkında bilgiler verdi, onların önerilerini dinledi.

Ustalar için düzenlenen toplantıda Peli adına açılış konuşmasını Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kerem Aydın yaptı. Peli’nin Vezirköprü’deki üretim tesislerinin anlatıldığı tanıtım filmi ile devam eden seminerde Kerem Aydın hazırladığı sunumla uygulama konusundaki teknik bilgileri aktardı. Aydın’ın, uygulama hataları, sahada yaşanan farklı deneyimlerden örnekler, uygulama yaparken doğru koşulların nasıl sağlanacağı gibi konuları içeren sunumunun ardından Marka ve Ürün Müdürü Akif Demirkol’un sunumu ile devam etti. Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Üstündağ’ın hazırladığı sunumdan sonra Peli ekibi ustaların sorularını yanıtladı.

‘’İŞ ORTAKLARIMIZIN YANINDAYIZ’’

Peli, yeni ürünler, ürün özellikleri, saha deneyimleri, montaj ve uygulamalar gibi detayları içeren toplantıda ustaların sorularını yanıtladı, isteklerini ve önerilerini dinledi.

Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Burak Güven Orhun, Mersin Bölge Ustaları, Mersin Ana Bayii Doğuş Yapı, Pazarlama Ekibi, Fabrika yetkililerinin de katılım gösterdiği toplantıda ustalar ve Peli arasındaki bağ kuvvetlendi.

Seminerin ardından ustalarla akşam yemeğinde beraber olan Peli, yemekte de ustalarla sohbetler ederek ustaların merak ettiği soruları yanıtladı. Sıcak sohbetlerin yaşandığı yemekte Peli’nin ustalar ve bayilerine özel hayata geçirdiği Sadakat Programı ve Pelipuan hakkındaki yeniliklerle ilgili bilgiler paylaşıldı.

Turanlar Grup Hakkında:

1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Turizm faaliyetlerini ise Turan Prince World Tatil Köyü ve Sentido Turan Prince’de devam ettirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğiyle lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parke, Peli DK (Dekoratif Kapılar) ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş., Karadeniz Bölgesi’nin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke, Kontrplak, Egzotik ve İnşaatlık Kereste, Endüstriyel Ahşap Kalıp Sistemleri, Süpürgelik, Kapı, Filtre Kağıt Çay Poşet, Akü Kağıdı ile entegre bir tesistir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2021, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30