Meski, Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkikinden Başarıyla Geçti

Meski Genel Müdürlüğü, Ts En Iso 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Denetiminden Başarıyla Geçtiği Bildirildi.

Meski, Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkikinden Başarıyla Geçti
Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi denetiminden başarıyla geçti.
MESKİ Genel Müdürlüğü, 2015 yılında aldığı TS EN ISO 9001:2008 Belgesi kapsamında hizmet kalitesini artırmak için çalışmalarına tüm hızla devam ediyor. Çalışmaları sürerken, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kuruluşlarda, belgenin devamlılığı açısından yılda bir kez yapılan gözetim tetkikinden MESKİ de geçti. MESKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “13-15 Mayıs 2016 tarihlerinde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tetkikçilerinin yapmış olduğu saha ziyaretlerinde bir yıldan fazla süredir uyguladığımız Yönetim Sisteminin uygunluğunun tayini, uygulanabilir kanun, mevzuat ve sözleşmede belirtilen hususların karşılandığı, TSE tetkikçileri tarafından belirtilmiştir. Vatandaşlarımızın MESKİ hizmetlerinden memnun kalınması için gerekli tüm düzenleme ve çalışmalarımız titizlikle yürütülmektedir” denildi.
TSE tetkik yetkilileri ise MESKİ Genel Müdürlüğü’nün TS EN ISO 9001:2008 gözetim tetkikine gayet güzel hazırlandığını, sistemin başarılı bir şekilde uygulandığını ve 1. gözetim tetkikinin başarı ile geçtiğini kaydettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner12